O nas

Motorboats & Yachting Centre Poland
Adam Smoliński

Motorboats & Yachting Centre Poland Adam Smoliński to jedna z największych i najstarszych firm zajmujących się sprzedażą oraz serwisem łodzi i jachtów motorowych w Polsce, mogąca pochwalić się wieloletnią tradycją i ugruntowaną pozycją na rynku. Działa od 2000 r. i jest wyłącznym importerem i dystrybutorem łodzi i jachtów motorowych Chaparral oraz Cruisers Yachts w Polsce. Legendarna stocznia Chaparral należy do grona największych niezależnych producentów jednostek sportowo-rekreacyjnych w Stanach Zjednoczonych. Jakość łodzi potwierdzają liczne nagrody międzynarodowe oraz badania zadowolenia satysfakcji klientów. Dzięki szerokiej gamie obejmującej najwyższej klasy łodzie otwartopokładowe typu bowrider i deckboat, kabinowe modele cuddy oraz mieszkalne z segmentu cruiser stocznia Chaparral zyskała olbrzymią popularność zarówno w USA, jak i w Europie.

Ostrzegamy

Ze względu na to, że firma Yachting Polnad, która wcześniej zajmowała się sprzedażą łodzi Chaparral w Polsce w dalszym ciągu wprowadza osoby zainteresowane zakupem łodzi tej marki w błąd, twierdząc że nadal mogą oferować te jednostki, poniżej przedstawiamy pismo ze stoczni Chaparral, potwierdzające iż umowa stoczni Chaparral z firmą Yachting Poland, która przed nami zajmowała się sprzedażą łodzi tego producenta w Polsce została anulowana w dniu 4 października 2013 r. Od tego momentu jedynym wyłącznym importerem i dystrybutorem łodzi i jachtów motorowych Chaparral w Polsce jest firma Motorboats & Yachting Centre Poland Adam Smoliński.

Ponadto firma Motorboats & Yachting Centre Poland Adam Smoliński jest dealerem firmy Brenderup, jednego z największych producentów przyczep w Europie. Fachowy personel pomaga doradzić w wyborze najodpowiedniejszej, zgodnej z indywidualnymi potrzebami przyczepy. W ofercie znajdują się przyczepy bagażowe jak i specjalistyczne, m.in. do przewozu łodzi, motocykli, quadów, lawety oraz cargo. Dysponujemy również częściami i akcesoriami do przyczep, a także najwyższej jakości hakami holowniczymi Brink. Szeroki asortyment powyższych wyrobów dopasowanych do większości modeli samochodów spełni najbardziej wymagające oczekiwania.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu sprzedaży mieszczącego się w podwarszawskiej Zielonce przy ul. Kolejowej 58.

Poza łodziami Chaparral i Cruisers Yachts oraz produktami Brenderup w ofercie znajdują się:

  • zabezpieczenia marynistyczne McGard
  • osłony statecznika przekładni Skeggard
  • uchwyty do odbijaczy FastFender
  • środki do mycia i pielęgnacji łodzi i jachtów motorowych StarBrite

Prowadzimy również działalność usługową obejmującą:

  • kompleksową obsługę oraz serwis łodzi i jachtów motorowych
  • komis używanych łodzi i jachtów motorowych
  • autoryzowany serwis silników Mercury / MerCruiser
  • zimowanie łodzi i jachtów motorowych
  • zimowanie skuterów wodnych
  • transport łodzi i jachtów motorowych